Poradniki, e-booki. 10 zł. Dużo … czy mało? Mniej niż kawa na mieście, mniej niż kanapka w FastFoodzie.10 zł nie zmieni niczyjego życia. Ale może zmienić Twój wyjazd. Dlaczego tworzę te e-booki? Nie robię zrzutek.Nie proszę o wsparcie “bo marzenie”. Chcę na to poprostu … zarobić. Tworzę krótkie, konkretne poradniki, Dowiedz się więcej
Audycje – Wyloguj się i żyj Premiery: www.radiopraga.pl Niedziela 19:00Archiwalne odcinki na stronie radia:Lista odcinków Rozszerzone wersje na Spotify oraz Apple podcast:SPOTIFYAPPLE PODCAST Wyloguj się i żyj to audycja, która wyrasta z książki o tym samym tytule – pełnej opowieści o podróżach, chwilach offline i spotkaniach, które zostają na zawsze. Teraz Dowiedz się więcej
Prelekcje – Wyloguj się i żyj Na co dzień informatyk w pięciogwiazdkowych hotelach, po godzinach włóczykij. Moje życie to nieustanne balansowanie między luksusem miejskiego życia a dziką przyrodą. W garniturze, z laptopem w ręku, rozwiązuje problemy technologiczne, by po pracy zamienić się w wędrowca, który z plecakiem na ramionach przemierza Dowiedz się więcej
Zapowiedź książki Zapowiedź książki – Wyloguj się i żyj. Dlaczego Wyloguj się i żyj? Z zawodu jestem informatykiem, codziennie loguję się do systemu w pracy, po robocie loguje się do mediów społecznościowych, do cyfrowego świata. Sporą część naszego czasu spędzamy w wirtualnym świecie. Przyzwyczajamy się do świata gdzie wszystko jest Dowiedz się więcej
Aspen
Zimowo wiosenne szusowanie Stoję na śniegu, grzany słońcem, widzę Kasprowy Wierch, Gerlach, Świnicę, Lodowy Szczyt, widzę Rysy. Zerkam obok i widzę jeszcze smoka z trzema głowami – wszystko naraz. Czy to możliwe? Jasne przecież jestem na wysokości ponad 2000 metrów na Chopoku stojąc obok Smoka Demiana, który chroni skarbów ukrytych Dowiedz się więcej
Rumunia – Ponownie
Po powrocie z Rumunii 3 lata temu moim największym dylematem było, która trasa bardziej mi się podobała. Transalpina czy Transfogarska. Przez długi czas, wracając do zdjęć nie byłem w stanie się zdecydować. Los sprawił, że udało mi się tam wrócić, przejechać ponownie jedną i drugą trasę. Trafiliśmy teraz lepszą pogodę, Dowiedz się więcej
Pomagajmy
“Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest. Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi.”Jan Paweł II Od czego by tu zacząć ? Hmm… no może tak po prostu. Czy 20 groszy to dużo ? a 50 groszy to Dowiedz się więcej
“W górach jest wszystko co kocham.”
Powiedzieć o górach, że są ładne to jak nic nie powiedzieć. Góry budzą mój zachwyt za każdym razem gdy tam jestem. Często zdarza mi się myśleć o górach jak jestem w domy, czy to wieczorem czy w środku dnia. Czuje wtedy, że góry mnie wzywają, że dawno tam nie byłem Dowiedz się więcej
„Podróż jest najwyższą formą wolności”
Mamy październik Anno Domini 2020. Roku dość dziwnego, roku o którym na pewno, nasze dzieci, wnuki będą uczyć się w szkołach. 2020-ty na pewno zapisze się na kartach historii jako rok, w którym ludzkość spotkała się z czymś nowym. Mieliśmy wiele nowych doświadczeń, mogliśmy poznać bardziej siebie samych, każdy doświadczył Dowiedz się więcej
Złodzieje czasu
“Nie wiem gdzie się obudzę i jak spędzę noc, nie wiem co czeka mnie kolejnego dnia, bo zdanie mogę zmienić w sekundę. Wiem, że mogę biegać boso, śmiać się aż dostanę czkawki i myć w strumieniu. WITAM W PODRÓŻY!” IG: mewa_w_locie Piękne słowa, szkoda że nie ja je wymyśliłem :). Dowiedz się więcej